Hakkımızda

Hakkımızda

Sibel Saçıkara, uzun yıllar sektörde tecrübe edinmiş ve ardından kendi işletmesi olan Favori Uluslararası Çiçekçiliği Germencikte hizmete açmıştır.

Interflora üyesi olan Favori Çiçekçilik sadece Aydın ya da Germencik değil dünyanın neresine isterseniz isteyin çiçek gönderebilmektedir.

Özgün ve yenilikçi girişimleri ile dikkat çeken Favori Çiçekçilik, canlı ve yapay çiçek çeşitlerini Sibel Saçıkaranın kendi tasarımları ile sizlere sunmaktadır. Germenciğe yenilikleri kalite ile sunan işletme bu yönüyle de tercih sebebi olmaktadır.

Çelenk konusunda da oldukça başarılı ve iddialı olan Favori Çiçekçilik, düğün, sünnet, nişan ve cenazeleriniz için özel olarak çelenk hazırlamaktadır.

Favori Çiçekçilik, organizasyonlarınızda da farklı ve yaratıcı fikirlerle yanınızda. Açılışlarınıza balon süsleme ile cemiyetlerinize maytap, konfeti, masa sandalye giydirme, volkan ve ışık seli ile, sevdiklerinize birbirinden güzel çiçek seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınıza en üst düzeyde cevap olmaya çalışan Favori Uluslararası Çiçekçilik, Germencik’te balon süsleme yapan ilk ve tek işletmedir.

Favori Uluslararası Çiçekçilik ile sevdiklerinize ulaşmak çok kolay…

Ürünlerimize göz atmak ister misiniz?